Namučiai Jums

Mes privalome gerbti ir saugoti savo garbaus amžiaus žmones. Kai jų neteksime niekas mums nepatars kaip sulipdyti savo gyvenimo šukes ir kaip pastatyti tvirtą namą. Senoliai žino, kur viršus ir kur apačia, kokie tie matmenys, lemiantys gyvenimo sėkmę. Jie išmintingi ir supratingi. Todėl mastyti apie senatvę svarbu ne tik seniems, bet ir kiekvienam žmogui. Ar gražus bus mūsų senėjimas – priklauso nuo mūsų. Senatvė primena gražų rudenį, o jis paženklintas nuostabiausiomis spalvomis, švelnia saulės šviesa ir derliaus nuėmimo švente, mėgavimosi įvairiomis dovanomis. Senatvė primena ir žiemą – ji kupina ramybės ir tylos, šilumos ir meilės. Senstant svarbu priimti ne tik rudens ir žiemos grožį, bet ir jų atšiaurumą ir visame tame kas neduoda ramybės, vis dėl to, atrasti meilę.
Todėl stenkimės, kad senas žmogus, sėdėdamas patogiame krėsle žvelgtų į mus, spinduliuodamas ramybę ir žinojimą apie laika, kad tik eidami juo tampame išmintingi, įgauname rimties ir spalvingumo.
Mūsų pastate, pirmame aukšte yra ir šeimos sveikatos centras.

VšĮ „Namučiai Jums“ senelių slaugos globos namai yra įsikūrę ramiame Kauno rajono, Lapių seniūnijos, Lapių miestelyje. VšĮ “Namučiai Jums” senelių globos namuose gali apsigyventi senyvo amžiaus asmenys ir asmenys su sunkia negalia, kurie dėl senatvės ar negalios negali savarankiškai gyventi savo namuose ir jiems reikalinga ilgalaikė ar trumpalaikė socialinė globa.
VšĮ “Namučiai Jums” senelių slaugos namuose yra penki gyvenamieji kambariai (kambariai yra vienviečiai ir dviviečiai), poilsio bei užsiėmimų kambarys, gyventojų virtuvėlė, veranda, sanitarinės patalpos.

SUSISIEKITE

8 (610) 35499

info@namuciaijums.lt

A.Merkio g. 7A-1, Lapės, 54434

Naujausi įvykiai